ҚУЫРШАҚ ЕРТЕГІСІ КӨРЕРМЕНГЕ ЖОЛ ТАРТТЫ

Шығыс Қазақстан облыстық Жастар театры 2021 жылдың сәуір айының 16-17 жұлдызында Редьярд Киплингтің «Маугли» қуыршақ ертегісін көрермен назарына ұсынды.

ӘН ШАМШЫРАҒЫ – ШӘМШІ

2021 жылдың ақпан айының 8-9 жұлдызында Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының Жастар труппасында «ӨМІР-ӨЗЕН» атты Шәмші Қалдаяқовтың 90 жылдығына арналған музыкалық қойылымның тұсаукесері өтті.

ТІКЕЛЕЙ ЭФИРДЕГІ СҰХБАТ

Бүгін, театрымыздың қоюшы-режиссері Абай Дәулетұлы мен актер Жантай Турусбеков жергілікті «ALTAI» телеарнасының таңғы «Алтай таңы» бағдарламасында қонақта болып, сұхбат беріп қайтты. Біздің мақсат – көгілдір экран алдындағы көрерменмен Жастар театрында болып жатқан жаңалықтармен бөлісу, актерлер шығармашылығын насихаттау.

Құрметті шығысқазақстандықтар!

Сіздерді, тарихы тереңде жатқан елдің жаңа заманда өз алдына қайта егеменді ел болған күні – Тәуелсіздік мерекесімен құттықтаймын!

ҚОЙЫЛЫМДАР ТЕЛЕЭФИРДЕ

Шығыс Қазақстан облыстық драма театры жергілікті «ALTAI » телеарнасымен бірлесе отырып, онлайн форматтағы қойылымдарды көрермен назарына ұсынбақ.

Құттықтау

Құрметті Шығыс Қазақстандықтар!

Тәуелсіз Қазақстанның іргетасын қалап, болашаққа бағыт-бағдар берген Президенттің халық алдындағы еңбегі ұшан-теңіз. Шын мәнінде, Елбасы Нұрсұлтан Назарбаевтың салиқалы саясатының арқасында тәуелсіз Қазақ елі қалыптасып, тарихымыз түгенделіп, тіліміз, дініміз қайта оралып, мемлекетіміздің ұлттық рәміздері қабылданды.

«ЖҮРЕКТЕ ҚАЙРАТ БОЛМАСА...» ЖОБАСЫ ӨЗ МӘРЕСІНЕ ЖЕТТІ

Ағымдағы жылдың 26 тамызы мен 29 қарашасы аралығында Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының актерлерінің Ұлы Абайдың 175 жылдығына орайластыра дайындаған «Жүректе қайрат болмаса...» атты онлайн форматтағы бейнероликтер топтамасы көрермен назарына ұсынылып келді.

ТАҢҒЫ БАҒДАРЛАМАДА ҚОНАҚТА БОЛЫП ҚАЙТТЫ...

Бүгін, Жастар труппасының режиссері Абай Хасенов пен труппа меңгерушісі Айбарша Жумадилова «ALTAI TV» телеарнасының «Алтай таңы» бағдарламасында қонақта болып, сұхбат беріп қайтты.

Бағдарламада өзгерістер бар

Құрметті көрермендер! ШҚО драма театрының көрсетілім бағдарламасына өзгеріс енгізілді.

08.04.2020 сағат 17.00-де К. Людвигтің "Жұлдызды сәт" комедиясының орнына  М. Сәрсекенің "Тендерге түскен келіншек" спектаклі көрсетіледі.

Жастар театры ОВ 156/20 түзету мекемесінде қонақта

Шығыс Қазақстан облыстық Жастар театры Өскемен қаласындағы, Согра кентінде орналасқан ОВ 156/20 түзету мекемесінде болып, М.Задорновтың “VA BANK” /соңғы әрекет/ комедиясын сахналады.

ПРЕМЬЕРА ӨТТІ

Шығыс Қазақстан облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының «Шығыс Қазақстан облыстық драма театры» КМҚК Жастар труппасы озінің V театрлық маусымын Михаил Задорновтың «Последняя попытка» пьесасы негізінде «VABANK/Соңғы әрекет» премьералық комедиялық қойылымымен бастады.

Қазақстан Республикасының Конституциясы күні!

30 тамызда сағат 16.00-де Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының үлкен сахнасында Қазақстан Республикасының Конституциясы күніне арналған «Ата заңым – Ардақтым» атты мерекелік концерт өтті.